Diriliş ve Sen Anlat Karadeniz’de Maaşlar


Osman Sınav yapımı Sen Anlat Karadeniz’de oyuncular piyasanın çok altında maaş alıyor. Dizide en yüksek ücreti Tahir Kaleli rolüne hayat veren Ulaş Tuna Aslantepe alıyor.

Haberler.com’da yer alan habere göre; Dizide psikopat rolünde oynayan ve Nefes’e yaptığı işkencelerle adından söz ettiren Mehmet Ali Nuroğlu (Vedat Sayar) ise aylık 17 bin 500 TL alıyor.

Ulaş Tuna Astepe (Tahir Kaleli): 22 bin TL

İrem Helvacıoğlu (Nefes Zorlu): 20 bin TL

Sinan Tuzcu (Mustafa Kaleli): 17 bin 500 TL

Öykü Gürman (Asiye Kaleli): 15 bin TL

Diriliş Ertuğrul’un yıldızı Engin Altan Düzyatan’ın reyting rekortmeni diziden bölüm başı kazandığı para dudak uçuklatıyor.

TRT ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’un yıldızı Engin Altan Düzyatan’ın bölüm başı kazandığı para dudak uçuklatacak türden.

Ekranların en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu Engin Altan, geçtiğimiz sezon 150 bin TL ile en çok kazanan oyuncular arasında yer alıyordu.

Dizi sektöründe başrol oyuncuları arasında parmakla gösterilen Engin Altan, çok sayıda projeden başrol oyunluğu teklifi alıyor. Sezon sonu senaryo gereği diziden ayrılacağı iddia edilen Altan’ın hangi projelerde yer alacağı merak konusu…


Like it? Share with your friends!

10
, 10 points

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diriliş ve Sen Anlat Karadeniz’de Maaşlar

log in

reset password

Back to
log in
All for Joomla All for Webmasters