Kopan bacağını kafasının altına yastık yaptılar!


Hindistan’da bir okul servisinde muavinlik yapan 28 yaşındaki Ghanshyam, geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırıldı. Jhansi tıp fakültesinde bir sedye üzerinde bekleyen hastanın kopmuş bacağının yastık olarak kullanılması büyük tepkilere neden olurken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Hindistan’da okul servisinde muavinlik yapan Ghanshyam (28) isimli kişinin, geçirdiği trafik kazası sonrası bacağı koptu. Acil servise kaldırılan genç adamın bacağı kafasının altında yastık olarak kullanılarak iki buçuk saat boyunca bekletildi. Yaşanan skandal, ülkede büyük tepkiye neden oldu.

Hindistan’da 28 yaşındaki Ghanshyam, geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırıldı. Jhansi tıp fakültesinde bir sedye üzerinde bekleyen hastanın kopmuş bacağının yastık olarak kullanılması üzerine soruşturma başlatıldı.

Okul servisi devrildi
Bir okul servisinde muavinlik yapan adam otobüsünde devrilmesi sonucu ayağını kaybetti. Otobüste bulunan yolcular ise yaralandı. Adamın yakınları, doktorların kopan bacağı yastık olarak kullandıklarını iddia etti.

Adamın akrabalarından Janaki Prasad, “Kazayı haber aldığımızda hemen hastaneye koştuk. Ghanshyam’i kafasını, kopmuş bacağının üstünde durmuş halde bulduk. Doktorlardan müdahale etmelerini istedik ama ilgilenmediler. İki buçuk saat sonra ben çarşıya gidip bir yastık aldım.”


Like it? Share with your friends!

11
, 11 points

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kopan bacağını kafasının altına yastık yaptılar!

log in

reset password

Back to
log in
All for Joomla All for Webmasters