Cevabınız Başkalarının Sizi Nasıl Gördüğünü Ortaya Çıkartıyor


Zaman ve çaba harcamadan birinin aklına bir göz atabilip; sizin hakkınızda ne düşündüğünü bilseydiniz hoş olmaz mıydı?

Bu resme bir göz atın ve ilk gördüğünüz şey arkadaşlarınızın sizin hakkında nasıl düşündüğüne dair ipucu verecektir. O halde hazırsanız teste başlayalım.

Bu resme ilk baktığınızda bir kadın vücudu mu yoksa bir adamın yüzünü mü gördünüz ? Eğer bir kadın vücudu gördüyseniz:Karakter eğiliminizin daha çok cömertliğe yakın olduğunu ima eder. Çevrenizdeki insanlar hayat hakkındaki olumlu görüşlerinizi takdir ediyor. Bir grup çalışmasında, yüksek motivasyonunuz ve verimliliğiniz hemen farkediliyor. Kendinize bir hedef belirleyin ve bunu takip edin. Kişilik becerilerinizle de bilinen birisiniz. Çevrenizdeki ince sinyalleri ve başkalarının duygularını sezebiliyorsunuz. Beden dili analizi konusunda da iyisiniz. Empati yapabiliyorsunuz. Sözlerinizle kimseye zarar vermemeye dikkat ediyorsunuz. Bununla birlikte çevrenizdeki enerjiden kolayca etkilenebildiğinizden; çevrenizde hangi insanların olabileceği konusunda çok seçicisiniz. Kendi duygusal durumunuzla denge kurmaya önem verir ve başkalarına gelince kolayca sağlıklı sınırlar koyabilirsiniz.

Eğer bir adamın yüzünü gördüyseniz:Duygularınızı ve hislerinizi iyi yönde kontrol etmek konusunda başarılısınız. Fakat bir şeyden çok rahatsız olsanız bile bunu karşı tarafa çok rahat söyleyemezsiniz. Bir grup içinde, liderliğiniz ve yüksek enerji seviyeniz ile tanınıyorsunuz. Analitik, kararlı ve meraklı bir yapınız var. Genellikle sağlam ve tutarlı kararlar alırsınız.


Like it? Share with your friends!

33
, 33 points

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cevabınız Başkalarının Sizi Nasıl Gördüğünü Ortaya Çıkartıyor

log in

reset password

Back to
log in
All for Joomla All for Webmasters