Çukur’da şoke eden ayrılık


‘Çukur’un 23. bölümünde sürpriz ayrılıklar yaşandı. Çukur’da Beyefendi lakaplı usta oyuncu Burak Sergen’in canlandırdığı Baykal Rus mafyası tarafından öldürüldü. Diziye geçtiğimiz haftalarda katılan ve Saygın Soysal’ın canlandırdığı Elvis karakteri de sürpriz bir isim tarafından vurularak öldürüldü.
Çukur’un 2 Nisan Pazartesi yayınlanan son bölümünde, Yamaç, Elvis’i yakaladıktan sonra Emrah geliyor. Yamaç, Emrah’ın kendilerine neden yardım ettiğini merak ediyor. Konuşmalarında Emrah’ın asıl benim sevdiklerime kimse zarar vermez demesi Yamaç’ı şüphelendiriyor. Emrah’ın Sena’nın ağabeyi olduğunu düşünüyor. Emrah, amirlikten istifa ettiğini söyleyerek Elvis’i vuruyor.

‘BABAMIZ ÖLDÜ KARDEŞİM’
Babası Baykal’dan bir türlü haber alamayan Emrah Nazım’ın yanına gidiyor. Babasının nerede olduğunu, neden kendisini aramadığını soruyor. Nazım ise her şeyin bittiğini Baykal’ın öldüğünü söylüyor. Nazım’dan kendisini babasının yanına götürmesini istemesiyle Baykal’ın cesedini görüyor.

Medyatava’nın haberine göre Ay Yapım’ın önümüzdeki sezon da sürecek olan fenomen dizisinde Baykal rolüne hayat veren usta oyuncu Burak Sergen projeye veda edecek. Çukur’da Burak Sergen’in oğlu Komiser Emrah rolünü oynayan Alperen Duymaz için de artık yeni bir dönem başlayacak.

Zuhal Olcay’la oynadığı “Aşkın Halleri” adlı tiyatro oyununun programı nedeniyle çok yoğun bir tempoda çalışan Sergen’in dizinin senaryosundaki hikâyesinin son bulduğu öğrenildi. İçine sinen yeni bir proje çıkana kadar tiyatro çalışmalarına yoğunlaşacak olan usta oyuncu, partneri Zuhal Olcay’la önümüzdeki günlerde Edirne, Antakya, Bursa ve Mersin gibi çok sayıda şehirde “Aşkın Halleri” oyunuyla seyirci karşısına çıkacak.


Like it? Share with your friends!

1
, 1 points

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çukur’da şoke eden ayrılık

log in

reset password

Back to
log in
All for Joomla All for Webmasters